Filtruj

Praca Przelot

1-2 z 2 ofert pracy

Zbrojarz, oddelegowanie do Austrii, przeloty i zakwaterowanie free

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umiejętność kręcenia długimi cęgami, Praca na obiektach przemysłowych. WYMAGANIA: Doświadczenie w pracach zbrojarskich, Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego, Umiejętność kręcenia długimi cęgami, Mile widziana obsługa zwyżki. OFERUJEMY: Polską umowę o pracę z pełnymi świadcze...

15.06.202415.06.2024

Pracownik produkcji Szwecja

nowa oferta
ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Skawina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych do produkcji baterii. Obsługa materiałów wykorzystywanych w produkcji. Monitorowanie procesu produkcji i reagowanie na wszelkie pojawiające się problemy. Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkty spełniają wysokie s...