Filtruj

Praca Przepalacz Gazowy - Końskie

1-3 z 3 ofert pracy

ŚLUSARZ - SPAWACZ (PRZEPALACZ GAZOWY, CIĘCIE TLENEM)

PPH MIRMET MIECZYSŁAW SEREKPPH MIRMET MIECZYSŁAW SEREK
Końskie

Zakres obowiązków: Przepalanie, cięcie tlenowe, segregacja złomu, wydawanie wyrobów hutniczych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pozostali spawacze i pokrewni umiejętność - uprawnienia przepalacza gazowego umiejętność - mile widziane uprawnienia na wózek widłowy umiejętność - k...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEPALACZ GAZOWY - CIĘCIE TLENEM

Końskie

Zakres obowiązków: Przepalanie, ciecie metalu, segregowanie złomu, wydawanie wyrobów hutniczych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pozostali spawacze i pokrewni umiejętność - uprawnienia przepalacza gazowego umiejętność - chęci do pracy umiejętność - mile widziane uprawnienia na...

PRZEPALACZ GAZOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Końskie

Numer oferty: StPr/24/0376Obowiązki:przepalanie złomu, segregacja odpadów złomu, możliwa praca w delegacjiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:uprawnienia przepalacza gazowegoPozostałe wymagania:możliwość przyuczeniaMiejsce pracy: Lipowa...

13.03.202413.03.2024