Filtruj

Praca Przetworstwo Miesa - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY PRACOWNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM (Z)

Tarnów

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji w przetwórstwie mięsnym, dźwiganie ciężkich elementów mięsa (zgodnie z zasadami BHP) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - sprawność fizyczna umiejętność - zdolności manualne Oferta pracy tymczasowej zgłoszonej przez agencję z...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

RZEŹNIK - KLASOWANIE LUB TRYBOWANIE WOŁOWINY

PM STAFFINGPM STAFFING
Tarnów

PM Staffing jest liderem w rekrutacji wykwalifikowanych rzeźników, klasowaczy oraz ubojowców do przemysłu przetwórstwa mięsnego na terenie całej Europy. RZEŹNIK – WYKRAWACZ / UBOJOWIEC / KLASOWACZRegion: Holandia (Apeldoorn)Praca na wołowinie dostępna przez cały rokJEŚLI POSIADASZ JAKIEKOLWIEK DOŚWI...

11.06.202411.06.2024

Praca w okolicach Hagi Rotterdamu magazyny szklarnie produkcja

ANNAANNA
Tarnów

Praca przy kwiatach w okolicach Hagi Duża oraz pewna ilość godzin. Do obowiązków pracownika należy sadzenie, przesadzanie oraz przystrajanie kwiatów oraz wykonywanie prostych czynności związanych z pielęgnacją kwiatów. Do dodatkowych czynności można zaliczyć pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów ...

11.04.202411.04.2024
od 50 zł