Filtruj

Praca Przy Komputerze - Mława

Szukamy ludzi! Nie CV! Praca zdalna bez doświadczenia! Tygodniówki!

nowa oferta
SPECJALISTA DS. REKRUTACJISPECJALISTA DS. REKRUTACJI
Mława

Nie musisz mieszkać w danej lokalizacji aby aplikować pod ogłoszeniem! Sposobów na zarabianie w Internecie jest wiele. Jedne są lepsze, inne są całkiem złe,jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił w branży w której inflacja działa na Naszą korzyść! Kładziemy...

11.05.202411.05.2024
od 3500 zł

Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju

nowa oferta
BZK SP. Z O.O. SP. K.BZK SP. Z O.O. SP. K.
Mława

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują...

10.05.202410.05.2024

MŁODSZY INŻYNIER W DZIALE BADAWCZO-ROZWOJOWYM MECHANICZNYM

LG ELECTRONICS MŁAWA SP. Z O.O.LG ELECTRONICS MŁAWA SP. Z O.O.
Mława

Zakres obowiązków: - weryfikacja składu materiałowego nowych produktów - analiza składu materiałowego oraz kosztowego nowych odbiorników - analiza dokumentacji technicznej dot. nowych modeli (w j. angielskim) - wprowadzenie partii próbnej nowych jednostek oraz przygotowanie raportów z wdrożenia - ro...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0456 s