Filtruj

Praca Przy Komputerze - Ożarów

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy doświadczonego Elektryka- Pana Złotej Rączki

nowa oferta
NICE TO FIT YOUNICE TO FIT YOU
Ożarów Mazowiecki

Poszukujemy doświadczonego Elektryka- Pana Złotej Rączki do pracy w jednym z największych cateringów dietetycznych w Polsce.Zakres obowiązków:- diagnozowanie i usuwanie usterek/awarii urządzeń gastronomicznych i infrastruktury w obiektach firmy- zgłaszanie awarii sprzętu będącego na gwarancji do ser...

06.06.202406.06.2024

Asystent biura

D-R-O SP. Z O.O. SP. K.D-R-O SP. Z O.O. SP. K.

Informacje Firma D-R-O jest lider na rynku, specjalizującym się w dystrybucji akcesoriów GSM. Znajdując się na rynku polskim i zagranicznym, firma zyskała uznanie i zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsłudze. Dzięki strategii biznesowej opartej na ciągłym rozwoju, ...

05.06.202405.06.2024
od 4 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MARZENA OSUCHOWSKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MARZENA OSUCHOWSKA
Ostrowiec Świętokrzyski

Zakres obowiązków: Zameldowanie i wymeldowanie gości, obsługa systemów rezerwacyjnych, obsługa gości hotelowych, zarządzanie pokojami. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy średnio zaawansowany) umiejęt...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0521 s