Filtruj

Praca Przy Komputerze - Puławy

1-2 z 2 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SP. Z O.O. SP. K.
Puławy

Zakres obowiązków: poszukiwanie nowych klientów, utrzyanie bieżących kontaktów, przygotowywanie ofert cenowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Przedstawiciel handlowy umowa o pracę na 1/2 etatu z możliwością pracy na cały etat po okresie próbnym, wymagane prawo jazdy kat. B, obsługa ...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ajent prowadzący salon prasowy woj. lubelskie

TABAK POLSKA SP. Z O.O.TABAK POLSKA SP. Z O.O.
Dęblin

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 180 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia salonu prasowego w województwie lubelskim w mieście Hrubieszów i Dęblin Zakres ...

26.03.202426.03.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie