Filtruj

Praca Przy Krowach - Witków

1-3 z 3 ofert pracy

Praca przy krowach mlecznych

SŁAWEKSŁAWEK
Witkowo

Praca w gospodarstwie przy krowach mlecznych. Może być para. Zakwaterowanie. Wyżywienie we własnym zakresie. Mile widziane doświadczenie. Więcej inf pod numerem telefonu 6.9.3.4.0.0.1.0.9...

24.04.202424.04.2024
od 4000 zł

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - 186

KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA SP. Z O.O.KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA SP. Z O.O.
Witoszów Dolny

Zakres obowiązków: praca przy obsłudze zwierząt (krowy, cielaki, jałówki), karmienie, dój wraz z pełną obsługą, czyszczenie, dezynfekcja, ścielenie itp., dbanie o dobrostan zwierząt, obserwacja pod względem zdrowotnym, pomoc w zabiegach weterynaryjno - zootechnicznych Wymagania: wykształcenie - pod...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ – 186

“KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA” SP. Z O.O.“KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA” SP. Z O.O.

praca przy obsłudze zwierząt (krowy, cielaki, jałówki), karmienie, dój wraz z pełną obsługą, czyszczenie, dezynfekcja, ścielenie itp., dbanie o dobrostan zwierząt, obserwacja pod względem zdrowotnym, pomoc w zabiegach weterynaryjno - zootechnicznych...