Filtruj

Praca Przy Montazu Okien - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Montażysta stolarki otworowej i podłóg

TOMASZTOMASZ
Bielsko-Biała

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do montażu stolarki otworowej drzwi, okien i podłóg Oferujemy stałą ciekawą pracę przy wyjątkowych projektach oraz uczciwe warunki Miejsce pracy Bielsko Biała i okolice Nasze wymagania doświadczenie w montażu , doświadczenie w branży...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTAŻYSTA OKIEN

OKNO DESIGNE AGNIESZKA ZAWADA-ŻYDEKOKNO DESIGNE AGNIESZKA ZAWADA-ŻYDEK
Wieprz

Zakres obowiązków: Montaż okien i rolet. Praca na terenie całego kraju oraz możliwe delegacje za granicą. Dowóz zapewniony przez pracodawcę. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w sytemie jednozmianowym w godz. 8:00-16:00, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą telefo...

29.05.202429.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0619 s