Filtruj

Praca Przy Montazu Okien - Cieszyn

1-3 z 3 ofert pracy

Panie do linii montażowej

FAUMOD S.R.O.FAUMOD S.R.O.
Cieszyn

Firma Faumod s.r.o. z Czeskiego Cieszyna produkująca okucia do okien dachowych zatrudni zręczną pracownicę do linii montażowej. Godziny pracy 6:00 - 14:00. Wynagrodzenie 22 000 czk brutto, po 3-miesięcznym okresie próbnym bony żywnościowe i premie (około 15%). Zatrudniamy około 15 osób, w większości...

17.05.202417.05.2024
od 3600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz - monter

nowa oferta
ALUPROF S. A.ALUPROF S. A.
Goleszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: produkcja stolarki aluminiowej (okna, drzwi, fasady); montaż konstrukcji aluminiowych w laboratoriach badawczych; nadzór jakościowy nad wykonywanymi wyrobami; współpraca z konstruktorami i technologami; raportowanie wykonywanych prac. WYMAGANIA: znajomość rysunku technicznego umie...

20.05.202420.05.2024

Goleszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: produkcja stolarki aluminiowej (okna, drzwi, fasady); montaż konstrukcji aluminiowych w laboratoriach badawczych; nadzór jakościowy nad wykonywanymi wyrobami; współpraca z konstruktorami i technologami; raportowanie wykonywanych prac. WYMAGANIA: znajomość rysunku technicznego u...

13.05.202413.05.2024