Filtruj

Praca Przy Pakowanie - Czerwonak

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji

nowa oferta
Czerwonak

Zadania: Pakowanie produktów gotowych do kartonów Prace pomocnicze na produkcji Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy Wymagania: Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (pełny etat) Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) Chęci do pracy Nie...

31.05.202431.05.2024

Pracownik produkcji spożywczej

FRANKFOOD SP. Z O.O.FRANKFOOD SP. Z O.O.
Oborniki

Firma Produkcyjno-Handlowe FRANKFOOD Sp. z o.o. producent soków i napojów owocowych oraz owocowo-warzywnych z siedzibą w Obornikach Wielkopolskich zatrudni: PRACOWNIKA PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ Zakres obowiązków pracownika: wykładanie butelek na linię przygotowywanie towaru pod wysyłkę prace porz...

27.05.202427.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnię pana do prac fizycznych

ADAMADAM
Skoki

zatrudnię Pana do prac fizycznych -remonty , pomoc przy pracy na placu, pomoc przy pakowaniu towarów...

23.05.202423.05.2024