Filtruj

Praca Przy Pakowanie - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

*Produkcja serów w Holandii 14,33€/h GWARANCJA GODZIN

EURO PERSONNEL AGENCJA PRACYEURO PERSONNEL AGENCJA PRACY
Sanok

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:PRODUKCJA SERÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGOOpis stanowiska:- praca na myjce- pakowanie serówWymagania:- motywacja do pracy- zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy- p...

31.05.202431.05.2024

SORTOWACZ

HUTA SZKŁA JUSTYNA SP. Z O.O.HUTA SZKŁA JUSTYNA SP. Z O.O.
Sanok

Zakres obowiązków: Czynności związane ze wsparciem procesów produkcyjnych przy wyrobie szkła tj.: kontrola gotowych wyrobów szklanych wg określonych wzorów oraz wytycznych, pakowanie gotowych wyrobów do kartonów i przygotowanie ich do transportu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

*Produkcja serów w Holandii - bez znajomości języka ang.

Lesko

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:PRODUKCJA SERÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGOOpis stanowiska:- praca na myjce- pakowanie serówWymagania:- motywacja do pracy- zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pr...

03.06.202403.06.2024