Filtruj

Praca Przy Produkcji Drzwi - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

NIEMCY / Praca przy produkcji okien i drzwi / OD ZARAZ

PRIMA JOB CENTERPRIMA JOB CENTER
Piotrków Trybunalski

PRIMA JOB CENTER to certyfikowana agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Rudzie Śląskiej (Nr Agencji 27535) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Aktualnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy: PRACOWNIKÓW DO PRODUKCJI OKIEN I DRZWI Lokalizacja: Niemcy, ...

17.06.202417.06.2024
od 9500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI (WO)

SĘKPOL JAN KOWAL SP. J.SĘKPOL JAN KOWAL SP. J.
Gręboszów

Zakres obowiązków: Praca w fabryce produkującej drzwi wewnętrzne- wydział ościeżnic. Produkcja z wykorzystaniem nowych technologii, precyzyjnych urządzeń. Firma oferuje pełne przeszkolenie. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie -...

11.06.202411.06.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI (WS)

Gręboszów

Zakres obowiązków: Praca w fabryce produkującej drzwi wewnętrzne- wydział skrzydeł drzwiowych. Produkcja z wykorzystaniem nowych technologii, precyzyjnych urządzeń. Firma oferuje pełne przeszkolenie. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wyksz...