Filtruj

Praca Przy Uboju - Międzylesie

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK UBOJU I ROZBIORU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Międzylesie

Numer oferty: StPr/24/0839Obowiązki:zgodnie ze stanowiskiemWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Książeczka sanepidowska.Miejsce pracy: Jeziorna 15, 14-100 Międzylesie, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okr...

21.05.202421.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

UBOJNIA DROBIU HENRYKA RĘBKOWSKAUBOJNIA DROBIU HENRYKA RĘBKOWSKA
Międzylesie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Książeczka sanepidowska....

Umowa o pracęumowa o pracę

inspektor weterynaryjny

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Bystrzyca Kłodzka

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kłodzku z/s w Bystrzycy Kłodzkiej Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności w Zespole do spraw bezpieczeństwa żywności 57-500 Bystrzyca Kłodzka ul. Kłodzka 12 Zakres zadań w...

27.05.202427.05.2024