Filtruj

Praca Przygotowanie Druku - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR DRUKU CYFROWEGO

IRGA KLAWIATURY SP. Z O.O.IRGA KLAWIATURY SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Przygotowanie plików komputerowych na drukarkę ( MIMAKI UJF-6042), nadzór, pracy drukarki, codzienna konserwacj maszyny. umowa na okres próbny z możiwością przedłużenia na czas nieokreślony. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe zawód - Technik grafiki i poligra...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Grafik - pracownia reklamy

BARBARABARBARA
Kraków

Firma ALUGRAF prowadząca sprzedaż płyt z tworzyw sztucznych oraz wykonująca usługi z zakresu reklamy wizualnej, producent reklam oraz wyrobów z pleksi, Miejsce pracy: Kraków ul. Zawiła poszukuje pracownika Zakres obowiazków: sprawdzanie i przygotowanie nadesłanych przez Klientów plików do dru...

10.06.202410.06.2024
od 5500 zł

PRACA- grafik komputerowy- pełen etat-OPAX

NATALIANATALIA
Przytkowice

OPAX Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Sp.k. jest firmą działającą wbranży poligraficznej od1995 roku. Odpoczątku działalności działa jako producent opakowań tekturowych. Lata prowadzonych przez OPAX inwestycji zaowocowały pełną niezależnością produkcyjną możliwą dzięki rozbudowanemu zapleczu...

12.06.202412.06.2024
od 4000 zł