Filtruj

Praca Przygotowywanie Posilkow - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI

Chełm

Zakres obowiązków: Smażenie mięsa wołowego,wieprzowego oraz warzyw na grilu. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie branżowe zawód - Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food umiejętność - KSIĄŻEC...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

McDonald’s Chełm – Pracownik restauracji

MCDONALDS POLSKAMCDONALDS POLSKA
Chełm

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonalds ! Dlaczego warto? McDonalds to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera. Aplikuj do McDonalds i przyrządzaj ludz...

23.04.202423.04.2024

Pracownik do punktu gastronomicznego w Chełmie

GJAKUB983GJAKUB983
Chełm

Dołącz do jednej z największych i najszybciej rozwijających się sieci Street Food w Polsce! W związku z dynamicznym rozwojem sieci, firma SWEET GALLERY właściciel marek Bafra Kebab, Lodolandia & Kołacz na Okrągło oraz Si Gelato, poszukuje Pracownika punktu gastronomicznego w zespole Bafra Kebab Sz...

18.11.202318.11.2023
od 3900 zł