Filtruj

Praca Przygotowywanie Posilkow - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc Kuchenna- Darmowe wyżywienie- j. niemiecki

nowa oferta
AGENCJA PRACYAGENCJA PRACY
Wrocław

lokalizacja: 87538 Fischen pole golfowe, miejsce do wędkowaniaStanowisko:Pomoc kuchenna praca w bistro na polu golfowym Liczba pracowników:1Przewidywana data startu: 18.03.2024 do końca wrześniaStawki:12,50 nettoDodatki:darmowe wyżywienie w miejscu pracyzwrot za bilet Ilość godzin:40-50h/ tygodniowa...

26.04.202426.04.2024

Pracownik kuchni z obsługą klienta

Jelcz-Laskowice

Obowiązki: Obsługa pracowników: nakładanie i wydawanie posiłków Obsługa kasy fiskalnej Pomoc na kuchni: przygotowywanie kanapek, surówek Dbanie o czystość na ladzie serwisowej i sali jadalnej Wymagania: Posiadanie ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej Komunikatywność i pozytywne nastawienie ...

18.04.202418.04.2024

Pomoc kuchenna - Oleśnica

KACPERKACPER
Oleśnica

Poszukujemy osoby do pracy w gastronomii w zakresie przygotowywania prostych posiłków z gotowych składników. Praca w rodzinnej atmosferze. Wymagania: Wysokie zaangażowanie. Pracowitość Zamiłowanie do gotowania Pozytywne nastawienie do życia Doświadczenie w gastronomii mile widziane. Praca sez...

28.03.202428.03.2024
od 4000 zł