Filtruj

Praca Przygotowywanie Salatek - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

INSTRUKTOR

Opole

Zakres obowiązków: Przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów, napojów, sprzedaż tych produktów, prace porządkowe, szkolenie pracowników nowych, wspomaganie pracy managerów, praca w godz. 7-21:30 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przygotowywanie sałatek i pudełek z owocami w Heemskerk | BEZ j.ang‼️

nowa oferta
OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: W tej rodzinnej firmie, świeże surowce są codziennie przerabiane na smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki. Jako Pracownik Produkcji będziesz najpierw kroił, mył oraz sortował wszystkie warzywa i owoce. Następnie zapakujesz je do pudełek i dokładnie sprawdzisz, czy gotowy produkt...

28.04.202428.04.2024

Pracownik kuchni w restauracji McDonalds

MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.
Krapkowice

Witaj w świecie McDonald's! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Restauracji (osoba pracująca na obszarze kuchni) do nowo otwieranej restauracji McDonald's znajdującej się w Krapkowicach przy ulicy Prudnickiej 35. Pracownik kuchni w restauracji McDonalds Za co będziesz odpowiad...

18.04.202418.04.2024
od 4242 zł