Filtruj

Praca Przygotowywanie Salatek - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pomoc kuchenną

ANNAANNA
Rzeszów

Restauracja w centrum Rzeszowa osobę na stanowisko pomocy kuchennej. Do obowiązków należy pomaganie kucharzowi w przygotowywaniu i wydawaniu dań, robienie deserów, sałatek, zmywanie naczyń, sprzątanie. Praca zmianowa....

02.04.202402.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca produkcyjna w Holandii, gwarancja godzin, gwarancja satysfakcji

FHS POLSKA SP. Z O.O.FHS POLSKA SP. Z O.O.
Rzeszów

Nazywam się Dariusz. Od siedmiu lat jestem rekruterem w FHS. Doskonale zdaje sobie sprawę, że dobrze wykonana praca moja i mojego zespołu może zmienić życie nie jednej osoby na lepsze! Traktuję rekrutację nie tylko jako źródło dochodu, ale także jako życiową misję. Pomaganie ludziom daje mi dużo rad...

11.03.202411.03.2024
od 9500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w gastronomii w Niemczech z dobrym j. niemieckim! 2000 Euro netto/mies.

nowa oferta
YORMAS AGYORMAS AG
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie zimnych przekąsek (m.in. kanapek, sałatek owocowych i warzywnych) oraz ich sprzedaż, co wiąże się z: obsługą klienta obsługą nowoczesnej kasy fiskalnej dbaniem o ekspozycję towaru dbaniem o porządek na stanowisku pracy WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w sto...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0359 s