Filtruj

Praca Przyjecia - Strzelce Opolskie

1-3 z 3 ofert pracy

Prace produkcyjne - szansa dla osób bez doświadczenia!

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Strzelce Opolskie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 Prace produkcyjne - sza...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmę osoba do pakowania oraz załadunku mebli tapicerowanych

MKMOBILE13MKMOBILE13
Olszowa

Przyjmę do pracy osoby do pakowania oraz załadunku mebli Tapicerowanych Zakres obowiazkow Pakowanie mebli, załadunek, rozładunek komponentów do produkcji. Oferujemy Stabilne zatrudnienie w małej firmie Umowę o pracę Wynagrodzenie wypłacane terminowo Praca od zaraz...

od 4500 zł

PRACOWNIK EKSPEDYCJI MAGAZYNOWEJ

AGRO- RYDZYNA SP. Z O.O.AGRO- RYDZYNA SP. Z O.O.
Sieroniowice

Zakres obowiązków: Kompletowanie mięsa i wędlin według zamówień. Przyjęcie dostaw, wydawanie pojemników. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych umiejętność - dobra organizacja c...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0460 s