Filtruj

Praca Przyjme Do - Katowice

Praca SEZONOWA na PLAŻY w MIELNIE- od 16 lat- Dniówki- Nocleg- imprezy

BASIABASIA
Katowice

Zatrudnimy młode i energiczne osoby w przedziale wiekowym 16-24 lata do pracy na plaży w Mielnie i Sarbinowie. Praca polega na obnośnej sprzedaży produktów spożywczych m.in. gotowanej kukurydzy, popcornu, orzeszków w karmelu i kawy. Pracujemy w godzinach 10-17. Wypłacamy dniówki, średnio ok. 200-40...

05.06.202405.06.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Masażystka relaksacyjna

GABINET MASAŻU METAMORFOZAGABINET MASAŻU METAMORFOZA
Zabrze

Wymagania: Przyjmę na stanowisko masażystki w gabinecie masażu.Salon oferuje masaże opierające się na energii więc wymogiem koniecznym jest dobra energia :)W gabinecie panuje fajna atmosfera i takiej pozytywnej osoby szukamy .Warunki pracy: Oferujemy wysokie zarobki z wypłatami codziennie , szkoleni...

04.06.202404.06.2024

Magazynier z uprawnieniami na suwnice

Zabrze

Zadania: Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym Rozładunek oraz odpowiednie składowanie przyjętego materiału w wyznaczonym miejscu Przyjmowanie dokumentów i potwierdzanie zgodności ilości podanych ze stanem ...

03.06.202403.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0573 s