Filtruj

Praca Przyjmowanie Oplat - Jabłoń Kościelna

1-3 z 3 ofert pracy

KASJER - SPRZEDAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jabłoń Kościelna

Numer oferty: StPr/24/0206Obowiązki:Obsługa kasy fiskalnej, terminala, przyjmowanie opłaty za rachunki, wykładanie towaru, sprawdzanie dostaw, utrzymywanie czystości w miejscu pracyWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Kolejowa 12A, 18-212 Jabłoń Kościelna, pow...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Kasjer – Sprzedawca

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MOCZYDŁOWSCY MIRENA MOCZYDŁOWSKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MOCZYDŁOWSCY MIRENA MOCZYDŁOWSKA

Obsługa kasy fiskalnej, terminala, przyjmowanie opłaty za rachunki, wykładanie towaru, sprawdzanie dostaw, utrzymywanie czystości w miejscu pracy...

12.04.202412.04.2024

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, terminala, przyjmowanie opłaty za rachunki, wykładanie towaru, sprawdzanie dostaw, utrzymywanie czystości w miejscu pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...