Filtruj

Praca Przyjmowanie Zamowien - Ostrołęka

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER

Ostrołęka

Zakres obowiązków: przyjmowanie zamowień, podawanie dań, napojow, zbieranie naczyń Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

Ostrołęka

Miejsce pracy: Ostrołęka Szukamy energicznych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisku Magazyniera! Twoje zadania: Kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki Przyjmowanie dostaw i dbanie o porządek w magazynie Czego oczekujemy? Dyspozycyjności do pracy...

20.05.202420.05.2024

Poszukujemy Handlowca

SEBASTIAN FOTYNIUKSEBASTIAN FOTYNIUK
Majdan

Poszukiwany Handlowiec – projektant systemów nawadniania ogrodowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy zorganizowanej i nastawionej na sukces osoby do pracy w charakterze handlowca – doradcy technicznego. Czym będziesz się zajmować? • Obsługą klienta w sklepie stacjonarnym • Prz...

02.07.202402.07.2024