Filtruj

Praca Przyuczenia - Kielce

operator maszyn, do przyuczenia, wolne weekendy, praca w Nowinach

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Kielce

Pragniesz zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji? A może pracowałeś już fizycznie i szukasz nowych wyzwań? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko operator maszyn produkcyjnych. Aplikuj! oferujemy umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opła...

06.06.202406.06.2024
od 4650 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Ekspedientki-sklep ogólnospożywczy-delikatesy

nowa oferta
POŻOGAPOŻOGA
Kielce

Delikatesy na osiedlu Barwinek zatrudnią ekspedientki na umowę o pracę oraz osoby uczące się na umowę zlecenie.Obowiązki:obsluga kasy fiskalnej(mozliwe przyuczenie),dokladanie towaru,dbanie o wizerunek sklepu. Bardzo dobre warunki pracy.Mile widziane doświadczenie w handlu. Osoby chętne do pracy,ucz...

POMOCNIK LAKIERNIKA

nowa oferta
MAREK TUMULEC FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARTUMMAREK TUMULEC FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARTUM
Suchedniów

Zakres obowiązków: Pomoc przy lakierowaniu elementów, czyszczenie wózków widłowych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe Do przyuczenia...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0408 s