Filtruj

Praca Przyuczenie Do Zawodu - Przedbórz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca - kelnerka - obsługa klienta

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Przedbórz

Zatrudnimy osobę na stanowisko kelnerka - obsługa klienta. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, sumiennej i punktualnej, Mile widziane osoby z doświadczeniem, możliwość przyuczenia do zawodu. Praca w zgranym zespole . Umowa o pracę, pełny etat. Zachęcamy do składania cv przez aplikację olx lub w siedzib...

22.03.202422.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MASARZ/WĘDLINIARZ

PIOTR STANEK - MASARNIAPIOTR STANEK - MASARNIA
Żytno

Zakres obowiązków: praca w masarni/wyrób mięsa Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - możliwość przyuczenia do zawodu...

15.04.202415.04.2024

TAPICER MEBLOWY - do przyuczenia

PPHU MIRTPPHU MIRT
Sulejów

Firma zatrudni na stanowisko: TAPICER MEBLOWY.Oferujemy przyuczenie i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.Wymagamy:- minimum podstawowe doświadczenie w zawodzie stolarz/tapicer- umiejętność pracy w zespole,Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub wysyłanie swojego CV na adres mailo...

14.03.202414.03.2024