Filtruj

Praca Przyuczenie Do Zawodu - Przeworsk

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy Spawaczy do przyuczenia metodą TIG

RESIDENTBYDESIGNRESIDENTBYDESIGN
Przeworsk

Szukamy ambitnych i zmotywowanych osób chętnych do nauki spawania metodą TIG na rury. Oferujemy możliwość przyuczenia pod okiem doświadczonych specjalistów, a także rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość wyjazdu za granicę. Nasze wymagania : · Chęć do nauki i zdobywania...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY - ZATRUDNIĘ

MONTERES SP. Z O.O.MONTERES SP. Z O.O.
Przeworsk

Firma budowlana w branży: instalacje i sieci sanitarne, zatrudni:ROBOTNIKÓW BUDOWLANYCHMONTERÓW INSTALACJI I SIECI SANITARNYCHTwój zakres obowiązków:Zatrudnimy samodzielne i odpowiedzialne osoby z doświadczeniem w zawodzie oraz chętne osoby do przyuczenia.Nasze wymagania:mile widziane prawo jazdy ka...

04.06.202404.06.2024

STOLARZ BUDOWLANY

Kraczkowa

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i obróbka szkła, dopasowanie wymiaru i kształtu szkła, montaż szkła u klienta. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Pracownik do przyuczenia, dobry stan zdrowia...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0579 s