Filtruj

Praca Psycholog Kliniczny - Kuźnica

1-3 z 3 ofert pracy

Psycholog kliniczny

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ W KUŹNICY GRABOWSKIEJWARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ W KUŹNICY GRABOWSKIEJ
Kuźnica Grabowska

Praca z osobami niepełnosprawnymi, opinie psychologiczne, zajęcia indywidualne i grupowe, rozwiązywanie bieżących problemów.Współpraca z terapeutami....

16.04.202416.04.2024

PSYCHOLOG KLINICZNY

Zakres obowiązków: Praca z osobami niepełnosprawnymi, opinie psychologiczne, zajęcia indywidualne i grupowe, rozwiązywanie bieżących problemów.Współpraca z terapeutami. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Łatwość nawiązywania kontaktów....

Umowa o pracęumowa o pracę

Psycholog/Wejherowo

NZOZ NR 1NZOZ NR 1
Rumia

NZOZ NR 1 zatrudni pracownika na stanowisko psychologa do Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży do 21 r.ż. w ramach NFZ do placówki w Wejherowie.Wymagane wykształcenie kierunkowe oraz udokumentowane co najmniej roczne doświadczenie w pracy klinicz...

08.02.202408.02.2024