Filtruj

Praca Psycholog Psychoterapeuta - Lubomia

1-3 z 3 ofert pracy

Psychoterapeuta/psycholog dziecięcy

KĄCIK TERAPEUTYCZNYKĄCIK TERAPEUTYCZNY
Lubomia

Prywatny Ośrodek Zdrowia Psychicznego ,, Kącik Terapeutyczny” poszukuje do zespołu psychologa/psychoterapeuty_ki zajmującego_ej się terapią dzieci i/lub młodzieży. Oczekujemy: · wykształcenia psychologicznego, (magister psychologii) · profesjonalizmu, zaangażowania, odpowiedzialności, · otwartoś...

07.06.202407.06.2024
od 80 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Psychoterapeuta/psycholog/ diagnosta / fizjoterapeuta dziecięcy

Lubomia

Prywatny Ośrodek Zdrowia Psychicznego ,, Kącik Terapeutyczny” poszukuje do zespołu psychologa/psychoterapeuty_ki zajmującego_ej się terapią dzieci i/lub młodzieży. Oczekujemy: · wykształcenia psychologicznego, (magister psychologii) · profesjonalizmu, zaangażowania, odpowiedzialności, · otwarto...

od 80 zł

MŁODSZY PSYCHOLOG/ MŁODSZY INSPEKTOR DZIAŁU TERAPEUTYCZNEGO

ZAKŁAD KARNY W JASTRZĘBIU ZDROJUZAKŁAD KARNY W JASTRZĘBIU ZDROJU
Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków: Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Młodszy psycholog: wykształcenie wyższe z tytułem magistra w zakresie psychologii. Młodszy inspektor: wykształcenie wy...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0134 s