Filtruj

Praca Psycholog Szkolny - Białki

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG SZKOLNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białka

Numer oferty: StPr/24/0373Obowiązki:Opieka psychologiczna uczniów w szkole (13/22 etatu)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologiaMiejsce pracy: 21-300 Białka 49A, powiat: radzyński, woj: lubelskieR...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W BIAŁCESZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W BIAŁCE
Białka

Zakres obowiązków: Opieka psychologiczna uczniów w szkole (22/22 etatu) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZESPÓŁ OŚWIATOWO - WYCHOWAWCZY W STRZALEZESPÓŁ OŚWIATOWO - WYCHOWAWCZY W STRZALE
Chodów

Zakres obowiązków: Współpraca z uczniami (szkoła podstawowa) i rodzicami w zakresie wsparcia psychologicznego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

21.08.202421.08.2024