Filtruj

Praca Psycholog Szkolny - Biecz

1-2 z 2 ofert pracy

PSYCHOLOG SZKOLNY

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WACŁAWA POTOCKIEGO W BIECZUSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WACŁAWA POTOCKIEGO W BIECZU
Biecz

Zakres obowiązków: Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno - pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb: diagnozuje sytuacje w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo ucznia w życiu szkoły; inicjuje i ...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

nowa oferta
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BINAROWEJ, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO I GMINNE PRZEDSZKOLE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGOZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BINAROWEJ, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO I GMINNE PRZEDSZKOLE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO
Binarowa

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą klas I-VIII; diagnoza potrzeb uczniów, organizowanie zajęć i warsztatów dla uczniów oraz rodziców; współpraca z pedagogiem szkolnym i nauczycielami; wykonywanie innych zadań wynikających z Karty Nauczyciela Wymagania: wykształcenie - wyższe...

20.06.202420.06.2024