Filtruj

Praca Psycholog Szkolny - Pączewo

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG SZKOLNY

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W PĄCZEWIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W PĄCZEWIE
Pączewo

Zakres obowiązków: Diagnoza potencjalnych możliwości ucznia, analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia. Działania profilaktyczne w celu zapobiegania pojawianiu się problemów, doradztwo w zakresie wyboru kierunku dalszego kształcenia i zawodu. Wymagania: wykształcenie...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

 LEUTE ZENTRUM ŁUKASZ STELMACH LEUTE ZENTRUM ŁUKASZ STELMACH
Kwidzyn

Zakres obowiązków: wsparcie psychologiczne uczniów szkoły średniej Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

09.04.202409.04.2024

Psycholog szkolny

” LEUTE ZENTRUM” ŁUKASZ STELMACH” LEUTE ZENTRUM” ŁUKASZ STELMACH
Kwidzyn

wsparcie psychologiczne uczniów szkoły średniej...