Filtruj

Praca Psycholog Szkolny - Siemianice

1-2 z 2 ofert pracy

PSYCHOLOG SZKOLNY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. CZESŁAWA MIŁOSZAZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. CZESŁAWA MIŁOSZA
Siemianice

Zakres obowiązków: Wspieranie psychologiczne uczniów, dostosowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe - jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym...

16.09.202416.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent dziecka z niepełnosprawnością

DYREKTORDYREKTOR
Wrocław

Serdecznie zapraszamy do współpracy specjalistę (pedagog specjalny, terapeuta, psycholog etc.) do asystowania dziewczynce 12-letniej z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu znacznym. Szukamy osoby ciepłej, kreatywnej i myślącej o stabilnej współpracy - przynajmniej w perspektywie roku szkolneg...

15.09.202415.09.2024