Filtruj

Praca Psycholog - Koniecpol

1-3 z 3 ofert pracy

Psycholog

STREFA PSYCHOLOGICZNASTREFA PSYCHOLOGICZNA
Koniecpol

Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży poszukuje:PSYCHOLOGAiSPECJALISTY PSYCHOLOGII KLINICZNEJdo pracy w nowopowstającym ośrodku, działającym w ramach NFZ w KONIECPOLU.Kandydat winien posiadać minimum roczne doświadczenie w pracy psychologicznej z dziećmi i młodzieżą. Oferujemy:-cały etat/ c...

10.06.202410.06.2024

PSYCHOLOG/ Psycholog kliniczny

KATARZYNAKATARZYNA
Koniecpol

Do Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w KONIECPOLU poszukujemy: - PSYCHOLOGA SPECJALISTY PSYCHOLOGII KLINICZNEJ Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą (min 1 rok), pogodnego usposobienia (bo lubimy pracować w dobrej atmosferze) oraz chęci i zapału do prac...

15.05.202415.05.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

CENTRUM ADMINISTRACYJNE OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W CHORZENICACHCENTRUM ADMINISTRACYJNE OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W CHORZENICACH
Rędziny

Zakres obowiązków: Sporządzanie diagnozy psychofizycznej dzieci, uczestniczenie w opracowywaniu planów pomocy dziecku, prowadzenie dokumentacji, prowadzenie rozmów z wychowankami sprawującymi trudności wychowawcze, prowadzenie zajęć dla dzieci nadpobudliwych, utrzymywanie kontaktu z wychowawcami, pr...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0309 s