Filtruj

Praca Psycholog - Łobżenica

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ŁOBŻENICYSZKOŁA PODSTAWOWA IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ŁOBŻENICY
Łobżenica

Zakres obowiązków: praca w szkole na stanowisku psychologa Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) praca na czas określony do 27.06.2025, wymiar czasu pracy 14,5/22 (0,66 etatu), godziny pracy wg planu lekcyjnego...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik farmaceutyczny - Złotów

REKRUTACJAREKRUTACJA
Złotów

Apteka Nowa Farmacja na ul. Bohaterów Westerplatte 11C w Złotowie zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO na pół etatu/pełny etat Zakres obowiązków: obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy kontrola i realizacja recept wykonywanie leków recepturowych monitorowanie terminu ważności i dostępno...

05.09.202405.09.2024

PSYCHOLOG - NAUCZYCIEL

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUTOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W LUTOWIE
Lutowo

Zakres obowiązków: Diagnozowanie indywidulanych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychologicznych dzieci. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

30.07.202430.07.2024