Filtruj

Praca Psycholog - Stary Lubotyń

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II PAPIEŻA POLAKA W STARYM LUBOTYNIUSZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II PAPIEŻA POLAKA W STARYM LUBOTYNIU
Stary Lubotyń

Zakres obowiązków: Diagnoza i analiza problemów nauczania i wychowywania, pomoc psychologiczna uczniom, rodzicom i nauczycielom Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku l...

05.07.202405.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W OSTROWI MAZOWIECKIEJZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W OSTROWI MAZOWIECKIEJ
Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków: Diagnoza i analiza problemów nauczania i wychowania, pomoc psychologiczna uczniom rodzicom i nauczycielom. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Umiejętność pracy z dziećmi niepełnosprawnymi....

19.07.202419.07.2024

Doradca Klienta - Zambrów i okolice

PROVIDENT POLSKA S. A.PROVIDENT POLSKA S. A.
Zambrów

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań takich jak: · pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia, kursy językowe oraz usługi i urządzenia telekomunikacyjne. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwośc...

20.06.202420.06.2024