Filtruj

Praca Psycholog - Tyszowce

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

SPECJALISTYCZNY OŚRODEK WSPARCIA W TYSZOWCACHSPECJALISTYCZNY OŚRODEK WSPARCIA W TYSZOWCACH
Tyszowce

Zakres obowiązków: Nawiązanie kontaktu z osobą doznającą przemocy domowej. Prowadzenie poradnictwa psychologicznego dla dorosłych i dzieci przebywających w ośrodku i z zewnątrz. Opracowanie i realizacja Indywidualnego Planu Wsparcia osób doznających przemocy domowej. Opracowanie diagnozy rodziny (do...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W LUBLINIE ODDZIAŁ W ZAMOŚCIUZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W LUBLINIE ODDZIAŁ W ZAMOŚCIU
Hrubieszów

Zakres obowiązków: Pomoc psychologiczna uczniom w szkole średniej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - przygotowanie pedagogiczne...

27.06.202427.06.2024

Psycholog, Pedagog specjalny, Nauczyciel współorganizujący kształcenie

PSP ICOPSP ICO
Tomaszów Lubelski

Zatrudnimy specjalistów do pracy w szkole podstawowej od 01.09.2024 r.: psychologa pedagoga specjalnego nauczyciela współorganizującego kształcenie (oligofrenopedagogika, autyzm) Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe zaangażowanie w pracę odpowiedzialność...

06.06.202406.06.2024