Filtruj

Praca Psycholog - Wola Wiązowa

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOLI WIĄZOWEJZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOLI WIĄZOWEJ
Wola Wiązowa

Zakres obowiązków: Praca psychologa w szkole podstawowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM ARMII KRAJOWEJ W JANÓWCESZKOŁA PODSTAWOWA IM ARMII KRAJOWEJ W JANÓWCE
Janówka

Zakres obowiązków: Udzielenie pomocy psychologiczno pedagogicznej dla dzieci. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - obsługa komputera...

20.06.202420.06.2024

Doradca Klienta - BĘDKÓW

PROVIDENT POLSKA S. A.PROVIDENT POLSKA S. A.
Będków

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań takich jak: · pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia, kursy językowe oraz usługi i urządzenia telekomunikacyjne. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwośc...

12.06.202412.06.2024