Filtruj

Praca Psychoterapia - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

BYTOM - Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny / TSR / RTZ

INSTYTUT PSYCHOTERAPII HEALIOINSTYTUT PSYCHOTERAPII HEALIO
Bytom

Instytut Psychoterapii HEALIO zatrudni osobę/-y na stanowiskoTERAPEUTA CBT / TSR / RTZZAPEWNIAMY:• konkurencyjne wynagrodzenie (docelowo 70% ceny terapii),• dostosowanie cen terapii do rosnącego wykształcenia terapeuty,• kompleksowe wsparcie w zapełnieniu grafiku: m.in obsługę rejestracji, pozycjono...

22.04.202422.04.2024

PSYCHOTERAPEUTA DZIECI I MŁODZIEŻY

MENTAL LIFE SP. Z O.O.MENTAL LIFE SP. Z O.O.
Bytów

Zakres obowiązków: prowadzenie psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, sesji wsparcia psychospołecznego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 1 wymagany jest min. 1 rok stażu pracy w instytucjach na rzecz dzieci i młodzieży...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Bytów

prowadzenie psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, sesji wsparcia psychospołecznego...

15.04.202415.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0304 s