Filtruj

Praca Publiczne Przedszkole - Białystok

1-2 z 2 ofert pracy

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NASZE SZKRABY W BIAŁYMSTOKUPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NASZE SZKRABY W BIAŁYMSTOKU
Białystok

Przedszkole Niepubliczne (Osiedle Nowe Bojary, Białystok) zatrudni Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego.WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna)- umiejętność pracy w zespole - kreatywność, samodzielność, empatia- umiejętnoś...

07.06.202407.06.2024

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE WESOŁE ROBACZKI M. BIAŁOZOR, M. CHMIELEWSKA - BURAK S.C.NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE WESOŁE ROBACZKI M. BIAŁOZOR, M. CHMIELEWSKA - BURAK S.C.
Wasilków

Zakres obowiązków: praca w żłobku Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe: pedagogika ogólna, opiekuńczo-wychowawcza lub kurs opiekunki dziecięcej...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0270 s