Filtruj

Praca Punkt Obslugi - Ciechanów

Pracuj jako Operator maszyn CNC /sterowanych numerycznie [KO]

nowa oferta
SGP APT SP. Z O.O.SGP APT SP. Z O.O.
Ciechanów, Sońsk

Zakres zadań: obsługa centr obróbczych CNC, obsługa okleiniarki, piły panelowej, obsługa maszyn i urządzeń. Oczekiwania wobec kandydatów: doświadczenie na stanowisku operatora CNC, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, doświadczenie w pracy na produkcji, wykształcenie techniczne - mile widz...

11.06.202411.06.2024

PRACOWNIK BIUROWY

Przasnysz

Zakres obowiązków: obsługa punktu recepcynego w siedzibie KPP w Przasnyszu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

04.06.202404.06.2024

Magazynier Bricomarche

BRICO.BRICO.
Przasnysz

Dołącz do zespołu BRICOMARCHE! Aktualnie poszukujemy odpowiedzialnej osoby do pracy na stanowisku magazynier. Oferujemy: długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pewny system wynagrodzeń możliwość rozwoju zawodowego miłą atmosferę pracy Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe ...

03.06.202403.06.2024