Filtruj

Praca Punkt Obslugi - Konin

1-3 z 3 ofert pracy

inspektor farmaceutyczny

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Konin

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor farmaceutyczny Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu - Delegatura w Koninie 61-285 Poznań ul.Szwajcarska 5 Zakres zadań wykonywanych n...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E, trasy po UE, Obsady podwójne i pojedyncze

MONIKAMONIKA
Konin

Praca dla kierowców C+E z całej Polski Zestaw BDF (tandem) - przesyłki kurierskie Podwójna obsada - stałe relacje Polska – Niemcy - Polska - praca od 4 do 6 dni w tygodniu z zachowaniem pauzy tygodniowej Pojedyncza obsada - trasy po UE, obsługa zleceń w ruchu międzynarodowym, stałe relacje - s...

07.06.202407.06.2024

SPRZEDAWCA - OFERTA PRACY PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP SŁUPCA.

nowa oferta
Mieczownica

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w punkcie sprzedaży. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie branżowe umiejętność - Obsługa kasy fiskalnej...

11.06.202411.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0390 s