Filtruj

Praca Pvc - Jawornik

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pracownika do produkcji okien PVC i aluminium

WALDEMARWALDEMAR
Jawornik

Witam serdecznie. Zatrudnie pracownika do produkcji okien PVC I Aluminium. Firma w okolicach Myślenic....

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DEKARZ

PIOTR PTAK F.P.H.U. REIMSPIOTR PTAK F.P.H.U. REIMS
Kraków

Zakres obowiązków: Prace dekarskie - PAPA/EPDM/PCV. --- Praca w godz. 7:00-17:00. Miejsce wykonywania pracy: Kraków i okolice. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Dekarz* uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 Wykształcenie dowolne, wy...

05.09.202405.09.2024

Monter tras kablowych - Holandia

GRUPA590 SP. Z O.O.GRUPA590 SP. Z O.O.
Kraków

Opis stanowiska pracy Dla naszego partnera GC Energy poszukujemy osób na stanowisko Monter tras kablowych GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Bra...

27.07.202427.07.2024