Filtruj

Praca Quality Assurance Specialist - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Senior Analyst Valuations/Pricing

HAYSHAYS
Wrocław

Senior Analyst Valuations/PricingWroclawNR REF.: 1184953Your new company BNY Mellon offers an exciting array of future-forward careers at the intersection of business, finance, and technology. We are one of the world39s top asset management and banking firms that manages trillions of dollars in asse...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

QUALITY ASSURANCE SPECIALIST

Wrocław

Zakres obowiązków: - Działa, współpracuje i aktywnie uczestniczy w zespole Agile, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość dostaw i pomyślne rezultaty. - Opracowuje i wykonuje ręcznie przypadki testowe w oparciu o dopracowane wymagania i kryteria akceptacji. - Wykorzystuje funkcjonalność Azure DevOps,...

16.05.202416.05.2024

Junior/Specialist Implementation Manager

FIRMA RITEXFIRMA RITEX
Wrocław

Who are we?? Ritex is a company operating in the TSL industry since 1994. We employ approximately 400 employees . Our headquarters is located in Legnica. Check out our social media and website www.ritex.legnica.pl We are opening (currently building) a branch in Wrocław and we are looking for an emp...

29.04.202429.04.2024