Filtruj

Praca R Systems - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Mielec: proste prace magazynowe/STUDENCI

EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.
Mielec

Jesteś studentem i szukasz oferty, która pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe lub szukasz stabilnej współpracy? Mamy idealną ofertę dla Ciebie w Mielcu ! *Oferta skierowana do Panów z racji specyfiki pracy na stanowisku Jeśli jesteś studentem dołącz zyskasz Exact Future - stawka brut...

25.06.202425.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomoc magazynowa (bez UDT) - Mielec

Mielec

Opis stanowiska: przygotowywanie, oczyszczanie pojemników w obszarze magazynu Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - liczą się Twoje chęci! Oferujemy: stawkę godzinowa 27,70 zł brutto pracę w systemie 3 zmianowym dodatek nocny +25% zaliczki, już po 2 miesiącach część zarobionych środków wypłacasz w...

Embedded Systems Engineer

nowa oferta
EVEOEVEO
Kolbuszowa

CzeÅÄ JeÅli pasjonujÄ CiÄ systemy wbudowane , a do tego interesuje CiÄ perspektywa pracy polegajÄcej na rozwijaniu technologii opartych na systemie Linux i architekturze ARM â zapraszamy CiÄ do przesÅania swojej aplikacji â poszukujemy specjalisty, który wesprze nasz dziaÅ R&D w Rzeszowie. Klika sÅ...

04.07.202404.07.2024