Filtruj

Praca Rag - Pisz

1-3 z 3 ofert pracy

Doraqdca klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Olsztyn, Ostrołęka, Elbląg, Suwałki, Ostróda, Szczytno, Mława, Łomża, Iława, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Ciechanów, Bartoszyce, Działdowo, Augustów, Mrągowo, Przasnysz, Morąg, Lidzbark Warmiński, Pisz, Nidzica, Olecko, Biskupiec, Żuromin, Kolno

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT...

05.09.202405.09.2024

Agent nieruchomości

WŁASNY KĄTWŁASNY KĄT
Pisz

WŁASNY KĄT to świetnie rozwijające się przedsiębiorstwo, stworzone od podstawz ok. 10 -letnim doświadczeniem. Biuro działa głównie na terenie MAZUR, koncentrując sięgłównie na nieruchomościach położonych nad jeziorami lub w ich bliskiej odległości.WŁASNY KĄT to rzetelność i profesjonalizm, ale co na...

28.08.202428.08.2024

Sprzedawca- kasjer Pisz Sklep firmowy ZM Warmia

MARDIMARDI
Pisz

To tutaj na podstawie regionalnych receptur produkujemy wędliny i mięso, które podchodzi z własnego gospodarstwa i od lokalnych sprawdzonych dostawców. Smak ma dla nas znaczenie tak samo ważne jak pracownicy, którzy tworzą z nami naszą markę i dbają o produkty, którymi każdy z nas może cieszyć się k...

20.08.202420.08.2024