Filtruj

Praca Raport S A - Wrocław

Kierownik-koordynator stoisk z owocami. Praca sezonowa. Wysoka stawka

nowa oferta
LESZEKLESZEK
Wrocław

Prowadzimy rekrutację osób na stanowisko kierownika - koordynatora stoisk owocowo-warzywnych. ilość miejsc ograniczona. Praca od zaraz do końca lipca, 6 dni w tygodniu. Firma zajmuje się sezonową, detaliczną sprzedażą uliczną owoców i warzyw sezonowych. Jeżeli jesteś osobą kontaktową, chętną poświę...

08.05.202408.05.2024
od 10800 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator maszyn

Wrocław

Zadania: Sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego i operacji załadunku produktów i rozładunku surowców Pobieranie próbek oraz wypełnianie raportu zmianowego Usuwanie drobnych defektów technicznych urządzeń i instalacji Rozwiązywanie problemów operacyjnych Praca z elementami prac...

27.03.202427.03.2024

Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niemieckim

Wrocław

Zadania: Obsługa posprzedażowa klientów B2B Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów (Niemcy, Austria, Szwajcaria) Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu zapewnienia realizacji zamówień Przygotowywanie raportów Wymagania: Bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego ...

18.03.202418.03.2024