Filtruj

Praca Ratownictwo - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla ratowników medycznych lub pielęgniarek !

BARTOSZBARTOSZ
Katowice

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi prywatnej pomocy medycznej - Centrum Medyczne RE-VITAL poszukuje do pracy ratowników medycznych / pielęgniarek / pielęgniarzy Zakres obowiązków: · wykonywanie wizyt domowych z podłączeniem wlewów kroplowych; · wykonywanie iniekcji domięśniowych; ...

07.05.202407.05.2024
od 8000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPERATOR NUMERÓW ALARMOWYCH

ŚLĄSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W KATOWICACHŚLĄSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W KATOWICACH
Katowice

Zakres obowiązków: - Więcej informacji na stronie: http://www.katowice.uw.gov.pl - Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach: Dyrektor Generalny Urzędu poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko: OPERATORA NUMERÓW ALARMOWYCH w Wydziale Powiadamiania Ratunkowego - Miejsce wykonywania pracy: Katowice...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter regałów magazynowych Delegacje

OKO POLOKO POL
Będzin

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCHOPIS STANOWISKA:Monter konstrukcji stalowych, regały magazynowe wysokiego i niskiego składowania.WYMAGANIA:Motywacja do pracy;Odpowiedzialność za powierzone zadania;Sumienność, zaradność;Praca na wysokościach i nie tylko;Umiejętność pracy w zespole.MILE WIDZIANE:Prawo jaz...

03.04.202403.04.2024