Filtruj

Praca Ratownik Medyczny - Regny

1-2 z 2 ofert pracy

RATOWNIK MEDYCZNY

3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA-KRAKÓW3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA-KRAKÓW
Regny

Zakres obowiązków: udział w zabezpieczeniach medycznych, udzielanie pierwszej pomocy w przypadkach zagrożenia życia i zdrowia zgodnie z uprawnieniami, dbałość i odpowiedzialność za powierzony sprzęt medyczny, podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz wiedzy specjalistycznej Wymagania: wykształcenie ...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ds. Anders zatrudni na stanowisko: pielęgniarka/ratownik medyczny

KATARZYNAKATARZYNA
Studzianki

Dom Seniora Anders zatrudni na stanowisko: pielęgniarka/ratownik medyczny. Wymagane wykształcenie kierunkowe i aktualne prawo wykonywania zawodu. Do głównych obowiązków należy: rozkładanie i podawanie leków, wykonywanie iniekcji, opatrunków, opieka i pielęgnacja leżących, czuwanie nad stanem zdrow...

06.05.202406.05.2024