Filtruj

Praca Ratownik Medyczny - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy

PRZEDKARETKĄ .PLPRZEDKARETKĄ .PL
Słupsk

Firma PrzedKaretką.pl poszukuję osób chętnych do prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy. Mile widziani ratownicy, ratownicy medyczni, strażacy czy osoby interesujące się ratownictwem czy pierwsza pomocą. Najważniejsza chęć do pracy a resztę się uda nam się dograć :) Wysokie zarobki nawet kilka tysię...

01.05.202401.05.2024

kierowca karetki w transporcie sanitarnym

KTS TRIOMEDKTS TRIOMED
Słupsk

Triomed to firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym zajmująca się szeroko pojętym specjalistycznym transportem medycznym (również międzynarodowym), zabezpieczeniami imprez masowych, szkoleniami z dziedziny pierwszej pomocy, transportem osób dializowanych oraz wynajmem karetek.W związku z dynam...

30.04.202430.04.2024

RATOWNIK MEDYCZNY - KIEROWCA

STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJSTACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Słupsk

Zakres obowiązków: udzielanie pomocy medycznej, kierowanie ambulansem. Praca na czas określony: 01.06.2024 - 31.08.2024 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Prawo jazdy kat. C staż pracy ogółem - lata: 2 Zezwolenie na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych kat. C; Dyplom Ratow...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0250 s