Filtruj

Praca Ratownik Wodny - Dźwirzyno

1-2 z 2 ofert pracy

Ratownik wodny na basen do hotelu

DYREKTORDYREKTOR
Dźwirzyno

Hotel Gorzelanny i Apartamenty w Dźwirzynie jest prężnie rozwijającym się obiektem położonym w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Resko Przymorskie. Zatrudnimy ratownika wodnego Twój zakres obowiązków: *dbanie o bezpieczeństwo Gości korzystających z basenu; *nadzór, obserwowanie niecki basenowej, jacu...

21.08.202421.08.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

RATOWNIK WODNY

SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA KAROL TORCZSZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA KAROL TORCZ
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających i kapiących się na basenie i pływalni. Praca w godz. 7:00-22:00 - dwuzmianowa po 7 lub 8 h. Praca na basenach na terenie miasta Kołobrzeg. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Ratownik wodny uprawnien...

13.08.202413.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0131 s