Filtruj

Praca Ratownik - Borowie

1-3 z 3 ofert pracy

RATOWNIK WOJSKOWEJ STRAŻY POŻARNEJ (STRAŻAK)

2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD SZEROKI BÓR2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD SZEROKI BÓR
Szeroki Bór Piski

Zakres obowiązków: Udział w akcjach ratowniczo-pożarniczych. Służba w składzie pogotowia przeciwpożarowego. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Szkolenie podstawowe w zawodzie strażak...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dodatkowa dla specjalistów medycznych | Firmowe pobrania krwi

nowa oferta
UPACJENTAUPACJENTA
Mińsk Mazowiecki

Jesteś pielęgniarką, położną, ratownikiem medycznym lub analitykiem medycznym i szukasz dodatkowej pracy z elastycznym grafikiem? Dołącz do uPacjenta! Do Twoich obowiązków należeć będzie realizowanie Akcji Zdrowia organizowanych w firmach, podczas których będziesz pobierać materiał do badań diagnost...

15.09.202415.09.2024

Praca dla ratowników medycznych/pielęgniarek

BARTOSZBARTOSZ
Garwolin

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi prywatnej pomocy medycznej - Centrum Medyczne RE-VITAL poszukuje do pracy ratowników medycznych / pielęgniarek / pielęgniarzy Zakres obowiązków: · wykonywanie wizyt domowych z podłączeniem wlewów kroplowych; · wykonywanie iniekcji domięśniowych; ...

23.08.202423.08.2024
od 9000 zł